ENSATURK, UZMAN KADROSU İLE HİZMETİNİZDE

EnSaTurk OSGB; İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında firmalara çözüm ortağı olmak üzere kurulmuştur. Öncelikli amacı, firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında onların yanında olmaktır. Ayrıca çevre danışmanlığı yetki belgesine sahip olan EnSaTurk OSGB uzman ekibiyle işletmelerin çevre konusunda da çözüm ortağı olmaktadır. İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Danışmanlığı hizmetlerini tek bir noktadan alma fırsatı sunmaktadır. EnSaTurk OSGB bünyesinde çalışan profesyonel doktor kadrosu; uzun yıllar üst düzey kuruluşlarda işyeri hekimliği yapmış, ilkyardım eğitimleri vermiş, meslek hayatlarını iş sağlığı alanında geçirmişlerdir. İş güvenliği uzmanlarımız; her sınıftan İş Güvenliği Uzmanlarından oluşmakta olup, kuruluşlara uzmanlık ve danışmanlık hizmeti vermektedirler. Ayrıca işyeri hekimlerimiz ve iş güvenliği uzmanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmış ve sektörel çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip bir ekiptir. EnSaTurk OSGB, bünyesindeki Makine Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Çevre Mühendisi, Kimya Mühendisi, Malzeme Mühendisi, Kimyager ve Fizik Uzmanları kadrosuyla sektörel çözüm odaklı olarak işletmelerin çözüm ortağı olmaktadır. Bu bağlamda EnSaTurk OSGB ile,

  • İşyeri Hekimi, risk grubuna göre İş Güvenliği Uzmanı, Sağlık Elemanı gibi elemanları görevlendirme yükümlülüğünüz olmayacak. İhbar ve kıdem tazminatlarını düşünmeyeceksiniz.
  • İşletme kısır döngüsünden kurtularak; eksikler ve gereklilikler, profesyonel bir kadro tarafından ortaya çıkarılacaktır.
  • Gerekli hallerde (hastalık veya özel sebepler) işe devam edemeyecek doktorunuz veya mühendisiniz yerine aynı niteliklere haiz bir personel, zaman kaybı olmaksızın görevi yürütecektir.
  • ENSATURK Ortak Sağlık Güvenlik Birimi tarafından görevlendirilen İş Güvenliği Uzmanı veya İşyeri Hekimimizin yine ENSATURK tarafından denetlenmesi sağlanarak verilen hizmetin sürekliliği ve kalitesi arttırılacaktır.
  • Şirketinizde görevlendirilecek uzmanlarımız sadece eksikleri tespit etmeyecek bu eksiklerin nasıl giderileceği konusunda da çözüm önerileri getirecektir.
  • ENSATURK Ortak Sağlık Güvenlik Birimi gizlilik ilkesini temel alarak çalışan ve tarafsız olarak üçüncü göz denetimlerini yapabilecektir.
  • ENSATURK Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, işveren adına İlgili Bakanlıklar ile ilgili tüm yasal süreçleri takip edecek ve işverene raporlama yapacaktır.